Get Adobe Flash player

WODNIK ? profesjonalne systemy nawadniające

Rośliny też zasługują na odrobinę luksusu!

 

Twój ogród stracił blask? Mimo usilnych starań kwiaty, krzewy, drzewa czy trawa gubią swój wigor z dnia na dzień?

A może szukasz wykwalifikowanej grupy osób, która bezproblemowo, profesjonalnie oraz w wyznaczonym terminie zainstaluje nawodnienie na danym terenie?

 

Zadzwoń do NAS!

 

 

Jesteśmy firmą nawadniającą, która oferuje fachowe usługi kompleksowego montażu systemów nawadniających.

Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych, instytucjonalnych oraz firmy zakładające zieleń.

Nie jesteśmy firmą nową na rynku. Nawadnianiem wszelakiego terenu zajmujemy się od 1996 roku ? nie ma więc obaw o nasze kompetencje! Doskonale znamy się na naszej pracy.

Każda instalacja wykonywana przez nas dostosowana jest do wymagań terenu oraz roślinności. Po jej zrealizowaniu obszar, na którym dokonaliśmy montażu nawodnienia, pozostaje niezmieniony.

Nasze prace przeprowadzamy tak, aby nie zaszkodzić istniejącej infrastrukturze ogrodu ? nasz cel to pomoc, a nie wyrządzenie szkód. Do wszystkich prac ziemnych posiadamy niezbędny sprzęt.

 

Zajmujemy się całoroczną obsługą i konserwacją ? rozruch, przygotowanie i zabezpieczenie na zimę.

Każdy klient jest dla nas ważny! Dowodem na prawdziwość tych słów oraz na wysoką jakość naszych usług niech będzie oferowana przez nas GWARANCJA AŻ NA 2 LATA oraz serwis pogwarancyjny!

Naszą największą dumą jest fakt, że większość nowych klientów zwraca się do naszej firmy, dzięki poleceniu tych, którzy już skorzystali z naszych usług.

Zadowolony klient to najlepsza reklama!

Zaufaj nam i przekonaj się, że dzięki profesjonalnemu nawodnieniu ogrody, parki, czy inne obiekty miejskie mogą na nowo przebudzić się do życia.

Zapraszamy!